Zde Vás budeme informovat o novinkách a zajímavostech na našich provozovnách TEODORO KUNRATICE a TEODORO HOSTIVAŘ

Volba sladků - Září "Cybeer"

31.08.2023

Umělá inteligence nejen pomohla vytvořit toto lahodné pivo, ale také celý vizuální design, texty a další marketingové aktivity.

Obsah alkoholu: 5,0 %
Styl piva: New England Lager (Fúze ležáku a New England IPA)
Typ kvašení: spodní
Charakteristika: nefiltrované, ležákový základ, džusovitý charakter ve stylu NEIPA, jemné grapefruitové tóny
Hořkost: 31 IBU (střední)
Barva: 16 EBC (světlá)
×
Cybeer (zkratka pro kybernetické pivo – cybernetic beer) je zářijovým speciálem Volby sládků. Spolupráce Plzeňského Prazdroje s umělou inteligencí (AI) přinesla jedinečnou recepturu spojující tradiční český ležák a moderní šťavnatý chmelový koktejl New England IPA (NEIPA). Sládci pomocí umělé inteligence precizně ladili recepturu s novými ležáckými kvasnicemi, anglickými chmely a speciálním varním postupem charakteristickým pro styl NEIPA pro džusovitost s grapefruitovými a chmelovými tóny.

Na zdraví, přeje Teodoro
#téčko #tocenepivo #náměstípřátelství #namestipratelstvi #slunecnyvrsek #praha15 #teodorohostivar #hostivar #restaurantteodoro #téčko #teodororestaurant #volbasladku

Volba sládků v SRPNU!!

30.07.2023
Volba sládků v SRPNU!!
“Tropikale “… Přijďte ochutnat od zítra..
Těšíme se na vás.. :)
Ponořte se do víru Tropikale! Koktejlu citrusových chuťových tónů a hořkosti amerických chmelů. Tropikale je svěží svrchně kvašené letní pivo s krásnou zlatavou barvou. Má výrazné a harmonické aroma, kde jsou vybalancované citrusové a chmelové tóny doprovázené příjemnou hořkostí. Jedná se o lehčí a pitelné pivo ideální do letních dní.
Obsah alkoholu: 4,3 %
Styl piva: Nefiltrované světlé svrchně kvašené (Ale)
Typ kvašení: Svrchní
Charakteristika: nefiltrované, příjemná vyšší hořkost a plnost, chmelové aroma, lehké citrusové tóny (grapefruit)
Hořkost: 33 IBU (střední)
Barva: 13 EBC (světlá)

GRILOVÁNÍ v Teodoru posunuto na neurčito!

02.06.2023
Přijměte pozvání na naši první letošní grilovačku, kterou jsme museli z důvodu deště posunout na zatím neurčito :D..
,kolektiv Teodoro Hostivař

Volba sládků - Červen

02.06.2023
Volba sládků - Červen
Ve spolupráci s Městským pivovarem Domažlice Vám přinášíme Pšeničný Prior. Svrchně kvašené nefiltrované pšeničné pivo se svěží chutí a lehkým aroma, které může připomínat banány. Prior se v 90. letech vařil právě v domažlickém pivovaru, který tehdy patřil pod Plzeňský Prazdroj. Abychom dohledali původní recepturu, ponořili jsme se na týdny do prazdrojských archivů. Sládci Tomáš Pokorný z Plzeňského Prazdroje a Jana Müllerová z Městského pivovaru Domažlice pak nalezenou historickou recepturu upravili tak, aby se trefila do vkusu dnešních milovníků pivních speciálů. Na zdraví!

Nová - Volba sládků Gambrinus Legenda

05.05.2023
Legenda 13
Přinášíme Vám Gambrinus Legendu 13. Silnější verzi Gambrinus Nefiltrovaného Ležáku. Jedná se o pivo, které ještě nedávno mohli ochutnat výhradně návštěvníci pivovaru v Plzni přímo z tanku. Dnes ho v původní, nefiltrované a nepasterované podobě, nabízíme i ve Volbě sládků. Opravdu výborné, doražte..

Připravujeme: Velikonoční zelené pivo

26.03.2023

ZELENÉ PIVO NA OSLAVU SVÁTKŮ JARA.. Slavné Zelené pivo starobrněnští sládci letos vařili koncem ledna. Na velikonoční Zelený čtvrtek si ho pivaři užijí už po osmnácté. Zelené pivo se vaří podle stále stejné původní receptury z kvalitní vody, speciálního světlého ječného sladu a jakostního žateckého chmele tradičním způsobem na dva rmuty. Uvedený slad se vyrábí výhradně pro Zelené pivo a jeho parametry se trochu liší od sladů běžně používaných u ostatních starobrněnských piv. Spolu s chmelem se do mladinové pánve přidává bylinný výluh. Zelená barva piva je tudíž výsledkem kombinace několika faktorů – technologie, surovin, výluhu i likéru.
 
Zelené pivo se má začít ve všech hospodách po celé České republice čepovat přesně na Zelený čtvrtek, který letos připadá na 6. dubna.

OSLAVTE S NÁMI 6 LET!

28.02.2023

Ve středu 1.3.2023 slavíme otevření ristorante café Teodoro v Hostivaři, jsme tu s vámi už 6 let, a to si zaslouží řádnou oslavu.. :) 
Večer zahraje dáma na saxofon, přes den happy hours 1litr piva za 66Kč, mini pizzy za 66Kč, těšíme se na vás, Teodoro kolektiv

Hledáme Číšníka / Servírku

01.02.2023

Přijmeme servírku / číšníka do pizzerie*caffé Teodoro na Praze 10 v Hostivaři.
Požadujeme zájem o práci, pečlivost, komunikativnost, férovost a vstřícný přístup k zákazníkům. Zkušenosti vítány, ale nejsou podmínkou pro přijetí.. Stabilní přátelský kolektiv, čisté prostředí, pracovní doba krátký/dlouhý týden, dobré platové podmínky, výhody jako zákazník v naší restauraci.. Nástup možný ihned / Zašlete své CV na adresu nebo volejte kdykoliv, budeme se těšit, kolektiv Teodoro Hostivař

https://www.inwork.cz/4332011/

Na SILVESTRA I NA NOVÝ ROK - OTEVŘENO

27.12.2022

Na Silvestrovský večer jsme otevřeni do 02:00 hod. noční a na Nový rok normální otevírací doba podniku 10:30-23:00h.
Těšíme se vás, Teodoro

Souboj "Vaječňáku" :) - čtvrtek

19.12.2022

Kdo dělá ten nejlepší vánoční likér? Přijďte k nám na sousedské posezení, přineste svůj domácí vaječnák a společně to zjistíme.. :)

Pro výherce jsme si připravili voucher o hodnotě 3.000,- Kč, Těšíme se na vás v Teodoru

Vánoční otevírací doba

05.12.2022

23.12.2022 - Otevřeno 10:30-23:00 hod.  /  

24.12.2022 - Zavřeno  /  

25.12.2022 - Zavřeno  /  

26.-30.12.2022 - Všechny tyto dny otevřeno od 10:30-23:00 hod.  /  

31.12.2022 - Otevřeno od 10:30 až 02:00 hod. SLAVÍME SILVESTRA, KDO SE PŘIDÁ? :)  /  

1.1.2023 - NA NOVÝ ROK OTEVŘENO i s novoročním menu (česnečka, čočka s uzeným, řízek, aj.)  /  

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK  /  

Novinka: Večerní rozvozy

24.11.2022
NOVINKA!!
Večerní Teodoro delivery:
Nechce se vám do zimy, deště, nebo jen tak odpočíváte doma? Nabízíme novou službu donášku jídla a pití až k vám domů. Zavolejte si! :) Platí v čase večerů od 18-22:30 hod. Těšíme se na vaše objednávky, Teodoro Hostivař
Pro bližší informace a podmínky se podívejte na naše www stránky, oddělení rozvozy..

Každé úterý pizza za 179,-Kč

02.11.2022

Připravili jsme pro vás oblíbenou akci na úterní akční Pizzy za jednotnou cenu, tak neváhejte dorazit a ochutnat je všechny! Akce končí 1.května 2023

Svatomartinské hody od pátku 11.-13.11.2022

31.10.2022
Svatomartinské hody od 11.-13.11.2022
I když letos opět asi nepřijede na bílém koni, nemusíme v žádném případě svátek svatého Martina zatracovat. Přijďte si vychutnat husí pečínku do TEODORA Hostivař, kde jsme si pro vás připravili Husí hody jak mají správně být.. A zároveň vyzkoušet, co nám mladé Svatomartinské víno provede tentokrát..

Děkujeme všem za účast, bylo to super.. :) PRASÁTKO NA ROŽNI JIŽ V NEDĚLI!

13.10.2022

A JE TO TADY!!
Počasí se umoudřilo, tak jsme k tomu na tuto neděli 16.10.2022 objednali prasátko a skákací hrad pro děti...
Těšíme se na vás všechny, Teodoro Hostivař

Polední menu do emailu

Volba sladků - Září "Cybeer"

31.08.2023
Umělá inteligence nejen pomohla vytvořit toto lahodné pivo, ale také celý vizuální design, texty a další marketingové aktivity. Obsah alkoholu: 5,0 %Styl piva: New England Lager (Fúze ležáku a New England IPA)Typ kvašení: spodníCharakteristika: nefiltrované, ležákový základ, džusovitý charakter ve stylu NEIPA, jemné grapefruitové tónyHořkost: 31 IBU (střední)Barva: 16 EBC (světlá)×Cybeer (zkratka pro kybernetické pivo – cybernetic beer) je zářijovým speciálem Volby sládků. Spolupráce Plzeňského Prazdroje s umělou inteligencí (AI) přinesla jedinečnou recepturu spojující tradiční český ležák a moderní šťavnatý chmelový koktejl New England IPA (NEIPA). Sládci pomocí umělé inteligence precizně ladili recepturu s novými ležáckými kvasnicemi, anglickými chmely a speciálním varním postupem charakteristickým pro styl NEIPA pro džusovitost s grapefruitovými a chmelovými tóny. Na zdraví, přeje Teodoro#téčko #tocenepivo #náměstípřátelství #namestipratelstvi #slunecnyvrsek #praha15 #teodorohostivar #hostivar #restaurantteodoro #téčko #teodororestaurant #volbasladku

Volba sládků v SRPNU!!

30.07.2023
Volba sládků v SRPNU!! “Tropikale “… Přijďte ochutnat od zítra.. Těšíme se na vás.. :) Ponořte se do víru Tropikale! Koktejlu citrusových chuťových tónů a hořkosti amerických chmelů. Tropikale je svěží svrchně kvašené letní pivo s krásnou zlatavou barvou. Má výrazné a harmonické aroma, kde jsou vybalancované citrusové a chmelové tóny doprovázené příjemnou hořkostí. Jedná se o lehčí a pitelné pivo ideální do letních dní. Obsah alkoholu: 4,3 % Styl piva: Nefiltrované světlé svrchně kvašené (Ale) Typ kvašení: Svrchní Charakteristika: nefiltrované, příjemná vyšší hořkost a plnost, chmelové aroma, lehké citrusové tóny (grapefruit) Hořkost: 33 IBU (střední) Barva: 13 EBC (světlá)

GRILOVÁNÍ v Teodoru posunuto na neurčito!

02.06.2023
Přijměte pozvání na naši první letošní grilovačku, kterou jsme museli z důvodu deště posunout na zatím neurčito :D.. ,kolektiv Teodoro Hostivař

Volba sládků - Červen

02.06.2023
Volba sládků - Červen Ve spolupráci s Městským pivovarem Domažlice Vám přinášíme Pšeničný Prior. Svrchně kvašené nefiltrované pšeničné pivo se svěží chutí a lehkým aroma, které může připomínat banány. Prior se v 90. letech vařil právě v domažlickém pivovaru, který tehdy patřil pod Plzeňský Prazdroj. Abychom dohledali původní recepturu, ponořili jsme se na týdny do prazdrojských archivů. Sládci Tomáš Pokorný z Plzeňského Prazdroje a Jana Müllerová z Městského pivovaru Domažlice pak nalezenou historickou recepturu upravili tak, aby se trefila do vkusu dnešních milovníků pivních speciálů. Na zdraví!