Teodoro ristorante Hostivař :: Polední menu

Polední menu do emailu

Svatomartinské hody v Teodoru

03.11.2023
Svatomartinské hody 11.-12.11.2023 (v sobotu a neděli po celý den) I když letos opět asi nepřijede na bílém koni, nemusíme v žádném případě svátek sv. Martina zatracovat. Přijďte si do Teodora vychutnat husí pečínku, kde jsme si pro vás připravili Husí hody jak mají správně být, a zároveň vyzkoušet, co nám mladé Svatomartinské víno provede tentokrát..

ŘÍJEN nově na čepu: PLZEŇ NEFILTR

03.10.2023
Nově na čepu.. Pilsner Urquell nefiltrovaný Obsah alkoholu: 4,4 % × Z našich sklepů až na váš stůl. S říjnem přichází Pilsner Urquell Nefiltr. Výsledek pivovarského řemesla v plné kráse, který speciálně pro tuto várku nefiltrujeme. Vy si tak díky kvasinkám můžete užít ještě bohatší chuť oblíbeného ležáku Pilsner Urquell. Na zdraví!

VELKÁ AKCE - ROZLOUČENÍ S LÉTEM 2023

26.09.2023
Přijďte s námi zakončit letní sezónu se selátkem na rožni, čepovaný černý kozel, dětské skákací hrady pro malé i velké.. Těšíme se na vás, Teodoro dne 27.9.2023, hrady od 12h a selátko dopečené cca od 16:30h.. :)

Volba sladků - Září "Cybeer"

31.08.2023
Umělá inteligence nejen pomohla vytvořit toto lahodné pivo, ale také celý vizuální design, texty a další marketingové aktivity. Obsah alkoholu: 5,0 %Styl piva: New England Lager (Fúze ležáku a New England IPA)Typ kvašení: spodníCharakteristika: nefiltrované, ležákový základ, džusovitý charakter ve stylu NEIPA, jemné grapefruitové tónyHořkost: 31 IBU (střední)Barva: 16 EBC (světlá)×Cybeer (zkratka pro kybernetické pivo – cybernetic beer) je zářijovým speciálem Volby sládků. Spolupráce Plzeňského Prazdroje s umělou inteligencí (AI) přinesla jedinečnou recepturu spojující tradiční český ležák a moderní šťavnatý chmelový koktejl New England IPA (NEIPA). Sládci pomocí umělé inteligence precizně ladili recepturu s novými ležáckými kvasnicemi, anglickými chmely a speciálním varním postupem charakteristickým pro styl NEIPA pro džusovitost s grapefruitovými a chmelovými tóny. Na zdraví, přeje Teodoro#téčko #tocenepivo #náměstípřátelství #namestipratelstvi #slunecnyvrsek #praha15 #teodorohostivar #hostivar #restaurantteodoro #téčko #teodororestaurant #volbasladku